درباره ما

خانه / درباره ما

با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری زیبایی و اصلاح لبخند به صورت تخصصی در کنار شما هستم

برای انتخاب بهتر، حق شما به عنوان مراجعه کننده است که با من، سوابق تحصیلی و حرفه ای ام کامل آشنا بشید:

من دکتر سوده جباری، دندانپزشک و «متخصص» دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی هستم.

سال ۱۳۷۹ با رتبه دورقمی کنکور در دانشگاه علوم پزشکی مشهد قبول شدم. بعد از تمام شدن تحصیلاتم و دریافت شماره نظام پزشکی به عنوان دکتر دندانپزشک عمومی مدتی کار کردم. علاقه من به پیشرفت باعث شد به فکر گرفتن تخصص باشم و چون به هنر و زیبایی علاقه زیادی داشتم، احساس کردم تخصص زیبایی و ترمیمی با روحیه و علاقه های من سازگارتره. با تلاش و مطالعه زیاد در آزمون دشوار ورودی تخصص در دانشگاه «شهید بهشتی» تهران پذیرفته شدم. سه سال در این دانشگاه به صورت تخصصی زیر نظر بهترین اساتید درمانهای زیبایی دندانپزشکی را آموختم، تمرین کردم و تجربه زیادی به دست آوردم.

بعد از قبولی در آزمون بورد و دریافت «بورد تخصصی» زیبایی، دوران طرح تخصص رو به عنوان استادیار دانشگاه اهواز گذروندم. بعد از تمام شدن دوران طرح با وجود علاقه ام به تدریس ترجیح دادم به تهران برگردم و مطب شخصی ام رو در تهران افتتاح کنم. تدریس رو به صورت خصوصی به همکاران عزیز دندانپزشک ادامه دادم.

سوابق حرقه ای «آموزشی» من اینها هستند:

  • سخنرانی در بسیاری از کنگره های تخصصی دندانپزشکی
  • همکاری با برخی از شرکتهای مواد و تجهیزات دندانپزشکی در داخل و خارج از ایران به عنوان مشاور علمی
  • راه اندازی گروههای آموزشی علمی مخصوص همکاران محترم دندانپزشک از زمان فیسبوک و بعدها در تلگرام
  • راه اندازی اولین کانال تلگرامی آموزش علمی دندانپزشکی
  • سالها سابقه تدریس زیبایی و ترمیمی به صورت خصوصی یا در ورکشاپ ها و پنل های کنگره های دندانپزشکی
  • نوشتن مقالات علمی در سایتها و رسانه های دندانپزشکی

به علت علاقه شخصی ام به هنر و زیبایی شناسی و رنگ شناسی و مطالعه جدیدترین ژورنالهای علمی دنیا، سالها تمرکزم رو روی درمانهای زیبایی دندانپزشکی گذاشتم و تجربه زیادی در زمینه اصلاح لبخند و طراحی لبخند جمع کردم.

در حال حاضر فقط در مطب شخصی خودم در زعفرانیه مشغول به کار هستم و افتخار می کنم که از بسیاری از شهرهای ایران و بسیاری از کشورهای دنیا مراجعه کننده های عزیز به من اعتماد کرده و مراجعه می کنند و بیش از نیمی از مراجعین من خود دندانپزشکان و پزشکان عزیز هستند.

شاید برای شما جالب باشه که بدونید علاوه بر سابقه زیاد دندانپزکشی زیبایی، در زمره افرادی قرار میگیرم که جزو اولین های Socia Media بودم. پیج کاری من گالری از نمونه کارها و اطلاعات کلی در مورد بهداشت دهان و دندان و درمانهای دندانپزشکی برای افراد آماده کرده و البته به عنوان نویسنده دلی و بلاگر هم پیح شخصی بسیار فعالی (بالای دویست هزار نفر فالویر) در اینستاگرام دارم.

در نهایت می تونید با گوگل کردن اسم و فامیلی من اطلاعات بیشتری هم به دست بیارید. ممنونم که این متن طولانی رو خوندید، به شما کمک می کنه با آشنایی با سوابق پزشک مدنظرتون، انتخاب بهتر و سنجیده تری داشته باشید!

ویژگی ما

0 بهتربین مواد استفاده شده
0 سرویس دندان
0 فیکس دندان در روز
0 متد ارتودنسی
0 خدمت رایگان